VOD Pogoda Gry Katalog Firm Frazpc.pl Statystyki Stron Forum Hosting Programy Ipla Film Pozycjonowanie
Zaloguj się

2011-01-26, inf.nadesłana

NEONY - ZWYCIĘZCY JAROCINA WYDAJĄ PŁYTĘ!

Po spektakularnym zwycięstwie Konkursu Młodych Kapel podczas Festiwalu w Jarocinie, zespół Neony wydaje swój debiutancki album.

Fot.Mariusz Cieniawa

Neony to czwórka zwariowanych na punkcie muzyki artystów pochodzących z Wrocławia: Dawid Zając (śpiew, gitara elektryczna), Grzegorz Sawa – Borysławski (gitara basowa), Jakub Zublewicz (gitara elektryczna) oraz Tomasz Garbera (perkusja). Ekspresywni, niebanalni i niesamowicie zarażający energią. Doświadczeni w takich projektach jak Dust Blow czy Lili Marlene.

Nagrania trwały długo, w efekcie powstało trzynaście total-energetycznych utworów zebranych na krążku pod tytułem „Niewolnicy Weekendu”. Produkcją materiału zajął się sam zespół pod czujnym okiem Przemysława 'Perły' Wejmanna (były gitarzysta Acid Drinkers), mastering zaś wykonał czołowy polski producent Marcin Bors. Przy współpracy z Lion Stage Management, zespół postanowił sam wydać płytę.

Niewolnicy Weekendu” to stuprocentowe potwierdzenie, iż rock w Polsce nie umarł! Dryfują po nurtach indie popu, punku i rocka. „Klimat tworzą surowo nagrane gitary, na sprawnie pulsującym z oldschoolową stopą groovie basu.” – opowiada Dawid Zając, lider zespołu – „To nie jest napompowany efektami specjalnymi i sztucznymi emocjami materiał pełen patosu. To są piosenki zagrane przez czterech gości, tak jak się to robiło kiedyś”.

Singlem promujących nadchodzące wydawnictwo jest „Gorący Styczeń”, utwór do którego powstał również pierwszy teledysk.


http://www.myspace.com/neony

http://neony.art.pl/

 

Jesteście ciekawi najnowszego singla Neonów, proszę bardzo!

 

 

Komentarze użytkowników

panna adrianna

2011-02-02

wokalista dobrze całuje !

Dodaj komentarz

Nick:

Przepisz kod z obrazka:

Najseksowniejsze cosplayerki 2012